INVL Logo

Investeerimisriskiga elukindlustus

Hoolitsege enda ja oma lähedaste tuleviku eest

Investeerimisriskiga elukindlustus ühendab endas kaks aspekti: raha kogumine tulevasteks vajadusteks ja elukindlustus – nii hoolitsete enda ja oma lähedaste tuleviku eest. See on eriti oluline kindlustuskaitse kõigile, kas tahavad pakkuda oma lähedastele rahalist turvatunnet pere leivateenija või teise pereliikme kaotuse korral.

Ettenägematute rahaliste olukordade korral saate osa või kogu kogunenud kapitali välja võtta. Me pakume võimalust koguda ja investeerida just nii, nagu teie olukord ja eesmärgid nõuavad.

Koos Teiega parimat plaani tehes võtame arvesse nii investeeringu perioodi, Teie oodatava tootluse kui ka soovitud riskitaseme ja kui aktiivselt soovite oma investeeringuid juhtida. Valitud investeerimisplaani muuta on lihtne ja mugav. Loe lähemalt INVL Life‘i poolt pakutavate investeerimisportfellide kohta.

INVL Life’i investeerimisriskiga elukindlustuslepingu eelised:

 • Paindlik – võimaldab Teil lihtsasti säästa ja oma sissemakseid muuta. Korraga võite sisse maksta suurema summa või võite teha väiksemaid regulaarseid makseid; samuti võite soovi korral oma kogumisplaani peatada. Kogunenud sääste saate igal ajal välja võtta.
 • Kindlustusmakseid saavad lepingusse teha nii füüsilised kui juriidilised isikud. Perioodilised maksed alates 30 eurost kuus.
 • Mugav – saate hallata oma kogunenud sääste ja teha muudatusi meie klienditeeninduskeskkonnas.
 • Investeerimisriskiga elukindlustuslepingusse saab valida lisaks elukindlustuskaitsele ka lisakindlustuskaitseid- kriitiliste haiguste ja õnnetusjuhtumi lisakaitsed.
 • Lai investeerimisportfellide valik.
 • Kindlustusleping kehtib kuni kindlustatu 80. sünnipäevani.
 • Juhul kui sõlmite investeerimisriskiga elukindlustuslepingu III samba pensionilepinguna, rakenduvad maksusoodustused. Loe lisaks.

Miks kaaluda lisakindlustuskaitseid?

 • Kriitiliste haiguste lisakindlustus on mõeldud neile, kellel on vaja raske haigestumise korral finantsilist tuge. Kindlustusjuhtumi väljamakstav kindlustushüvitis aitab tagada rahalise turvatunde paranemise ajal.
 • Võite kasutada kindlustushüvitist just nii, nagu Teie perekond kõige rohkem vajab, olgu see siis pikaajaline taastusravi või eriarstiravi, kodu kohandamine haige vajadustega või ravimid, mida riiklik ravikindlustus ei hüvita.
 • Elukindlustuse kriitiliste haiguste lisakaitse olemasolul hüvitatakse ka koroonaviiruse või selle ravi (sealhulgas vaktsiini, tüsistuse) tagajärel tekkinud selline haigus, mis on nimetatud kriitiliste haiguste nimekirjas.
 • Õnnetusjuhtumi lisakindlustus aitab Teid ootamatu õnnetuse tagajärjel tekkinud töövõimetuse või trauma korral, tagades selle, et saate elada harjumuspärast elu ajal, mil peate raha teenimise asemel keskenduma oma tervisele.