INVL Logo

INVL Life Eesti investeeringute strateegina asus tööle Rait Kondor

Investeeringute juhtimise ja elukindlustuse valdkonnas tegutsev INVL grupp tervitab Rait Kondorit, kes asus alates 01.11.2022 tööle INVL Life Eesti investeerimisstrateegina.

Rait Kondor on finantssektoris töötanud üle 15 aasta, millest 9 aastat LHV Groupis privaatpanganduse portfellihalduri ning investeerimisfondi juhina. Lisaks on Rait töötanud Swedbanki privaatpanganduses ning püsivalt panustanud erinevate investeerimisteemaliste koolituste läbiviimisse. Viimastel aastatel on Rait koostanud pikemaid ettevõtete analüüse ajakirjale Investor ja teinud kaastööd Äripäevale. Rait on ka ise aktiivne investor ja peab investeerimist oma suurimaks professionaalseks kireks.

Äripäeva börsitoimetuse juht Juhan Lang lisab, et “Rait Kondor on pikaajaline Äripäeva kaasautor, kes on spetsialiseerunud finantsturgudel toimuva kajastamisele. Tema päevakajalised artiklid ja kommenteerid on olnud kiired, kvaliteetsed, sisukad ja lugejate poolt alati oodatud”.

„INVL-iga liitumise eel uurisin põhjalikult nende tausta ning selgus, et kuigi see firma pole Eestis veel ülearu tuntud, on tegemist Balti börsil alates 1995 noteeritud investeerimisvaldkonna tipptegijaga, kelle hallatavate varade maht ületab 1,75 miljardit. INVL-i Investeeringute juhtimise meeskonna liikmetega kohtudes veendusin, et tegemist on oma valdkonna professionaalidega ning mul on au nende hulka kuuluda,” selgitas Rait oma valiku tagamaid.

“INVL personaalse varahaldusteenuse kui terviku pakkumine Eesti jõukatele klientidele on midagi, millega plaanime oma olemasolevaid ja uusi kliente positiivselt üllatada. Muuhulgas oleme otsustanud välja töötada mujal maailmas laialt levinud Family Office’i teenused, pakkudes varakatele klientidele personaalselt investeerimisalaseid tervikteenuseid ja nendega seotud lisateenuseid. Raidi ülesandeks on kuulata klientide soove ja tutvustada neile erinevaid  investeerimisvõimalusi, mis üldjuhul ei ole tavaklientidele kättesaadavad. Muuhulgas on igal meie kliendil võimalik kasutada nii Raidi kui ka kogu meie Balti investeerimistiimi tarkust selleks, et panna kokku just enda huve ja erilisi vajadusi arvestav personaalne investeerimisstrateegia. Lisaks konkreetsete klientide nõustamisele on Raidi tugevuseks kvaliteetsete turuanalüüside koostamine, mida plaanime edaspidi oma klientidele jagama hakata. Raidi liitumisega sai INVL-i Eesti tiim endale juurde väga hinnatud eksperdi, kes tunneb ennast nauditavalt koduselt nii erinevatel finantsturgudel kui ka majandusarengute laiemal tõlgendamisel” ütles INVL Life Eesti filiaali juht Sven Jürgenson.

INVList lähemalt

INVL on Baltikumi juhtiv investeeringute halduse ja elukindlustusega tegelev grupp. Grupi ettevõtted haldavad pensioni- ja ühisfonde ning elukindlustust, üksikportfelle, erakapitali ja muid alternatiivseid investeeringuid. Üle 300 000 kliendi Leedus, Lätis ja Eestis, samuti rahvusvahelised investorid on usaldanud grupi ettevõtete haldusse varasid üle 1,75 miljardi euro väärtuses. 30 aastat tegutsenud grupil on palju kogemusi erakapitalil põhinevate varade haldamisel ja selliste turuosaliste arendamisel, kes on oma vastavates valdkondades Baltikumis ning Kesk- ja Ida-Euroopas tunnustatud eksperdid.