INVL Logo

INVL Family Office

Mõistsime Baltikumis ühena esimestest, et klientidele ei piisa enam investeerimisteenuste standardlahendustest, ning hakkasime pakkuma personaalset varahaldusteenust, mis põhineb ainulaadsel Family Office tegevusmudelil. Family Office teenused on mõeldud klientidele, kes väärtustavad oma aega ja hindavad kõrgelt terviklahendust, mille raames pakutakse tipptasemel varahaldusteenuseid ja sellega seotud lisateenuseid. Meie eksperdid nõustavad kliente investeerimisotsuste langetamisel. Aitame oma kliente ka küsimustes, mis on seotud klientide varade üleandmise planeerimisega järgnevatele põlvedele.


Family
Office teenus on eri valdkondade spetsialistide ühine jõupingutus – alates investeerimisvaldkonna ekspertidest kuni maksunõustajate ja juristideni, kes on pühendunud sinu investeeringute tulusale haldamisele.


Meie roll ei piirdu ainult sinu rahaasjade ja investeeringute haldamisega
. Peame oluliseks finantskirjaoskuse tõstmist klientide seas ja ühiskonnas tervikuna.

 


Me ei ole seotud ühegi konkreetse teenusepakkujaga. Me ei piira ennast üksikute fondivalitsejate, varaklasside ega geograafiliste piirkondadega. Analüüsime igapäevaselt turul toimuvat, et pakkuda sulle parimaid investeerimistooteid ja -teenuseid. Peame oma tugevuseks
alternatiivsetesse varaklassidesse investeerivate fondide tundmist.

 

Teenused