INVL Logo

INVALDA INVL grupp

Oma tegevusajaloo jooksul on Invalda INVL grupi üheks tugevuseks olnud erakapitali investeeringud ja alternatiivsetesse varaklassidesse investeerivate fondide tulemuslik haldamine.

Olulise terviklahendusena pakume klientidele personaliseeritud Family Office teenuseid Leedus, Lätis ja Eestis. Lisaks haldame pensionifonde Lätis.

Invalda INVL grupp on olnud oma klientidele usaldusväärne partner alates aastast 1991. Meie eesmärk on panustada kohaliku kapitalituru arengusse, pakkuda investoritele turu jätkuvat kõrget tootlust ning avaldada positiivset mõju Balti regiooni majandusele tervikuna. 

Alates asutamisest on Invalda INVL osalenud erinevates ettevõtete omandamise ja võõrandamise ning kapitali kaasamise tehingutes koguväärtusega üle 2 miljardi euro. 

 

Balti regiooni turueksperdid

30 aastat tegutsemist Baltikumis ja selle lähiturgudel on andnud meile hindamatu kogemuse investeeringute juhtimise valdkonnas.

Kogenud investeerimiseksperdid

Meie investeerimistiim on regiooni üks suurimaid ja kogenumaid. See võimaldab meil pakkuda klientidele kõrgel tasemel professionaalseid investeerimislahendusi. 

Esimene Baltikumis

Oleme vanim Baltikumi erakapitali investeeringutele pühendunud ettevõte. Haldame erakapitali investeeringuid enamikes varaklassides. 

Meie kogemus

Oma tegutsemise jooksul oleme andnud märkimisväärse panuse Baltikumi kapitalituru arengusse. Emaettevõtte Invalda INVL aktsiatega on Nasdaq Balti börsil kaubeldud alates 1995. aastast ning gruppi kuuluvate äriühingute INVL Technology, INVL Baltic Farmland ja INVL Baltic Real Estate aktsiad on börsil noteeritud alates 2014. aastast. 

Invalda INVL grupp on aktiivselt investeerinud erakapitali- ja kinnisvaraturgudele alates 1991. aastast. Lisaks oleme investeerinud põllu- ja metsamaadesse, taastuvenergia lahendustesse.

Invalda INVL omandas aastal 2014 varahaldusettevõtted MP Pension Funds Baltic´u ja Finasta Asset Management´i Leedus ning 2015. aastal viidi lõpule Invalda INVL ja Finasta Asset Managementi ettevõtete ühendamine Lätis. Lisaks viidi samal aastal lõpule gruppi kuuluvate äriühingute INVL Asset Management, MP Pension Funds Baltic ja INVL Funds ühinemine, mille tulemusel moodustus ettevõte INVL Asset Management. 2015. aastal asutati ka investeerimisühing INVL Finasta, mis täna tegutseb INVL Family Office nime all

2022. aastal omandas Invalda INVL Mandatum Life’i elukindlustusega seotud ärid Baltikumis ning 2023. aasta lõpus viidi lõpule INVL Life jaeäride ühinemine Šiaulių Bankasega, mis hõlmas pensioni- ja investeerimisfondide tegevuse üleandmist Šiaulių Bankasele Leedus ja elukindlustuse äride võõrandamist Baltikumis. 

Meie väärtused

Hoolime igast oma kliendist 

Iga kliendi soov on meile võrdselt oluline. Meie eksperdid on pühendunud klientidele individuaalsete lahenduste leidmisele.

Vastutame otsuste eest

Võtame vastutuse oma otsuste ja tulemuste eest. Kaalume riske hoolikalt ning tegutseme professionaalselt ja ausalt.

Vastuvõtlikkus muutustele

Näeme muutustes võimalust kasvada ja testida uusi lahendusi. Oleme kiired kohanejad.

Avatus

Väärtustame vastastikust usaldust, läbipaistvust ja koostööd. Oleme avatud uutele ideedele ja väärtust loovatele partnerlustele