INVL Logo

INVL Life’i Eesti filiaali juhiks saab Sven Jürgenson

Investeeringute juhtimise ja elukindlustuse valdkonnas tegutsev INVL grupp tervitab Sven Jürgensoni, kes hakkab alates 22.08.2022 juhtima INVL Life’i Eesti filiaali.

Sven Jürgenson on finantssektoris töötanud üle 20 aasta, sellest juhina viimased 12 aastat. Viimased 5 aastat on ta olnud Swedbanki privaatpanganduse juht, juhtides edukalt Eesti vanimat ja hinnatuimat privaatpanganduse äri. Lisaks suurepärastele finantstulemustele saavutati tema juhtimise all läbi aegade kõrgeimad hinnangud privaatpanganduse klientide kliendirahulolus.

„Alustasime Eestis tegevust pärast juulis Baltikumis elukindlustuse suuna omandamist. Soovime Eesti turul pakkuda senisest rohkem tooteid ning investeerimislahendusi, mis vastavad klientide tegelikele vajadustele. Meil on hea meel, et Sven meie meeskonnaga liitub – ta on aastatepikkuse kogemusega professionaal, kellega koos loodame saavutada oma eesmärkide täitmise Eestis,” ütles Invalda INVL president Darius Šulnis.

Darius Šulnise sõnul on Eestis prioriteediks varahaldusteenuste arendamine. Lisaks elukindlustuse pakkumisele on plaanis varakamatele klientidele aktiivselt arendada ka personaalse varahalduse tervikteenust koos sinna juurde kuuluvate kõrvalteenustega.

„INVL grupiga julgustas mind liituma nende rohkem kui 30-aastane edulugu ja suurepärane maine investeerimissektoris. See, mis Lätis ja Leedu turul on ära tehtud, on minu jaoks muljetavaldav ja inspireeriv. Kohtudes INVLi omanike ja juhtidega, sain kinnitust, et tegemist on oma valdkonna professionaalidega, kellega koostöös on võimalik pakkuda uut kvaliteeti ka Eesti klientidele. Lisaks kõrgel tasemel elukindlustuspakkumisele on Eesti turul kindlasti ruumi ka tipptasemel varahalduslahendustele. INVL personaalse varahaldusteenuse kui terviku pakkumine Eesti jõukatele klientidele on midagi, millega plaanime oma olemasolevaid ja uusi kliente positiivselt üllatada,” ütles Sven Jürgenson.

INVL Life võttis 1. juulil üle Mandatum Life’i elukindlustusvaldkonna, mis seni tegutses Leedus, Lätis ja Eestis asuvate filiaalide kaudu. Tehinguga võeti tervikuna üle rohkem kui 29 000 klienti ja 150 miljoni euro väärtuses varasid. INVL Life´le läksid üle ka filiaalide töötajad, ärilepingud koos kõikide sealsete õiguste ja kohustustega.

INVList lähemalt

INVL on Baltikumi juhtiv investeeringute halduse ja elukindlustusega tegelev grupp. Grupi ettevõtted haldavad pensioni- ja ühisfonde ning elukindlustust, üksikportfelle, erakapitali ja muid alternatiivseid investeeringuid. Üle 290 000 kliendi Leedus, Lätis ja Eestis, samuti rahvusvahelised investorid on usaldanud grupi ettevõtete haldusse varasid üle 1,7 miljardi euro väärtuses. 30 aastat tegutsenud grupil on palju kogemusi erakapitalil põhinevate varade haldamisel ja selliste turuosaliste arendamisel, kes on oma vastavates valdkondades Baltikumis ning Kesk- ja Ida-Euroopas tipptegijad.